Objava

Collapse
No announcement yet.

Dr. Zoran Đinđić - heroj, vizionar,ili...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dr. Zoran Đinđić - heroj, vizionar,ili...?

    Za života, i danas, 6 godina nakon navodnog atentata, o njegovom životu i delu postoje veoma kontradiktorne priče... Kakav utisak je on ostavio na vas?

  • #2
    nikakav mozda nije bio pesak ali je bio figura u necijoj partiji saha

    Comment


    • #3
      Postujem ja svacije misljenje i politicki stav, ali ova tema je prilicno degutantna

      Comment


      • #4
        Mene ova tema bas nervira, pogotovo kad se svake godine na taj dan tv okupira pricama o njemu, kako je on bio sjajan, bajan, la la la. Ne znam kako to neko moze zakljuciti, kad je njegova vladavina bila kratkoga veka, a i za vreme nje nije nista dobro uradio kako bi se mi pomakli sa mrtve tacke a pogotovo me nerviraju danas pod znacima navoda njegove pristalice kako ga velicaju i optuzuju sve druga za to sto se desilo njemu. Na kraju cemo optuzivati i radikale i za atentat na cara Murata dokle sve to vodi, ta opcinjenost necim sto ne postoji, da li je to idolopoklonstvo, ne znam odgovor, samo to nije zdravo.
        If you hate me, you’re the looser, not me

        Comment


        • #5
          Dok je mala Milica Rakić ubijena NATO-bombama, Dr.Đinđić je, sklonivši svoju porodicu i sebe u Nemačku, apelovao da se bombardovanje Srba i Srbije nastavi dok god mu Milošević ne preda vlast. Posle toga ga je prodao za US$ 5.000.000

          Comment


          • #6
            Neka mu je slava.....


            A, vama ...možda vas smiri...:

            Comment


            • #7
              To pokazivanje srednjeg prsta kod mene ne prolazi, samo inteligentni komentari sa podkrepljenim cinjenicama, a to mozes nekome drugom da pokazujes
              If you hate me, you’re the looser, not me

              Comment


              • #8
                To nije bilo za tebe

                Ali...
                Mora da vam je bilo OK devedeseth... drago mi je zbog vas.
                Meni nije.
                10..11 izgubljenih godina, mojih!!!
                Radio sam za boks cigara ( 15 E)
                Morao sam da mislim da li je Srbija do Tokija , ili nije!
                Da li smo nebeski.... ili nismo ...ne daj Bože!
                EeeeeJ!!!
                Da li je deo ljudi, kojima i sam pripadam, klao ?!?...kao nekada ustaše.... Pa zar da budem isti.....?!?
                Ovde ću stati....da ne preteram.
                I, ako je cilj bio provokacija, uspelo je .... ali neće dugo
                Jebi ga, ne dam da dirate drage ljude, pogotovo one koji ne mogu sami da se brane.
                Last edited by Delko; 13-03-09, 22:09.

                Comment


                • #9
                  ko ne moze da se brani, joj ljudi pa nismo deca

                  Nemoj da kukas za 90 god, ti si samo imao problema sa novcem, a ja to nisam ni imala, kakav crni novac, nismo imali sta da jedemo, pijemo, strahovali smo za goli zivot, i jos nas neko sada zeza kako smo sami krivi za to, kako smo mi nekoga progonili, a mene proterali sa moga ognjista, i jos plus ovde bombardovanje, ma to je bio maciji kasalj.
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #10
                    za 90 god,
                    ....?!n izvini, jesam stariji desetak godina....ali toliko...


                    __________________________________________
                    Naravno....uvek su drugi krivi. ....

                    Comment


                    • #11
                      Meni su draži Srbi koji su klali ustaše, mudžahedine i šiptarske teroriste, nego Srbi koji su apelovali da se NATO-bombama ubijaju srpska nevina deca!

                      Comment


                      • #12
                        Nikako mi nisu dragi ni jedni ni drugi....

                        A tebi kako je bilo (mada se nisi ni ispilio tada....) dok su klali........ne želim da znam.

                        Comment


                        • #13
                          **********************************

                          Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                          Meni su draži Srbi koji su klali ustaše, mudžahedine i šiptarske teroriste, nego Srbi koji su apelovali da se NATO-bombama ubijaju srpska nevina deca!






                          ************************************************** **

                          Comment


                          • #14
                            Gde ti nestadoše slova?

                            Originally Posted by HardCandy View Post
                            Meni su draži Srbi koji su klali ustaše, mudžahedine i šiptarske teroriste, nego Srbi koji su apelovali da se NATO-bombama ubijaju srpska nevina deca!

                            :

                            P.S.
                            copy.......upupu:

                            Comment


                            • #15
                              Nemojte negirati i pričati šta on NIJE uradio! Koji je njegov doprinos? Šta je uradio?
                              Svi znaju za ono šta sam naveo ranije. 'Sadio je tikve sa đavolima'- šurovao sa Legijom, Šiptarom... Čumetu nameštao milionske poslove asfaltiranja Srbije...
                              Nego, dajte nešto pozitivno navedite, molim vas!

                              Comment

                              Working...
                              X